D - Pen - OH CAS 52-67-5
Nazwa produktu: d - pen - oh
CAS nr:52-67-5
Wygląd: biały proszek
TNN specjalizuje się w dodatkach żywności, składnikach farmaceutycznych, surowcach kosmetycznych, drobnych chemikaliach itp. Zapytaj, czy masz jakieś potrzeby.
Opis
Opis produktów

| Nazwa produktu | D - pen - oh |
| Cas no. | 52-67-5 |
| Czystość | >99% |
| Alkohol | bez alkoholu |
| Typ opakowania | Torba PP/karton |
| Tworzywo | Pharmaceutical Intermediates |
| Rozmiar arkusza | 1 kg/100 kg/1000 kg |
| Product Waga | 1,1 kg/115 kg/1150 kg |
| Liczy | 1 kg/torba 100 kg/wiadro 1000 kg/wiadro |
| Certyfikaty | ISO9001 |
| Okres przydatności | 24 miesiące |
| MOQ | 100 g |
Funkcje
D - Pen - OH jest półproduktem farmaceutycznym o unikalnej aktywności farmakologicznej i ważnej wartości syntetycznej. Jako skonfigurowana penicylina skonfigurowana D - jest to nie tylko kluczowy element konstrukcyjny w procesie produkcyjnym różnych aktywnych składników przeciwdrobnoustrojowych (API), ale także odgrywa podwójną rolę w dziedzinie terapii i nowoczesnego rozwoju leków ze względu na jej unikalną strukturę molekularną.
W leczeniu klinicznym podstawowa wartość d - penicylamina leży w jej doskonałej zdolności chelowania metalu i funkcji regulacyjnej immunologicznej. Jest zatwierdzony do leczenia choroby Wilsona (dziedzicznego zaburzenia metabolizmu miedzi) poprzez silne chelat nadmiar jonów miedzi w ciele w celu utworzenia rozpuszczalnych kompleksów, które są wydalane przez nerki, skutecznie zapobiegając toksycznej akumulacji miedzi w organach. Podobnie, w oparciu o ten mechanizm, można go również stosować do leczenia niektórych zatruć metali ciężkich. Podczas leczenia cystinurii może reagować z cysteiną, tworząc rozpuszczalne disiarczki, znacznie zmniejszając ryzyko tworzenia się kamienia. Ponadto, jako środek immunomodulujący, d - może poprawić objawy reumatoidalnego zapalenia stawów poprzez wpływ na funkcję komórek T i zmniejszając poziom czynnika reumatoidalnego.
Oprócz bezpośredniego zastosowania terapeutycznego, d - Pen - OH w cięciu - Edge Development jest coraz bardziej widoczny. Grupa tiolowa (- sh) i centrum chiralne w swojej cząsteczce sprawiają, że jest idealnym modułem do budowy złożonych bioaktywnych cząsteczek. Kolejnym przykładem jest to, że służy on jako ważny syntetyczny związek pośredni dla rozwoju IL -} doustnych inhibitorów peptydów peptydowych. W projektowaniu tego rodzaju innowacyjnego leku struktura d-penicylaminy jest zintegrowana z cyklicznym szkieletem peptydowym, a jego unikalna konformacja przestrzenna i reaktywność odgrywają kluczową rolę w osiągnięciu wysokiego powinowactwa docelowego, doskonałej stabilności metabolicznej i biodekulacyjności doustnej leku.
Pakowanie i dostawa

Zapakuj w 1 kg/torba 100 kg/wiadro 1000 kg/wiadro
Fabryka
Nasza fabryka i maryna
TNN Uczyń twoje życie lepsze.




Dlaczego wybierasz TNN



Popularne Tagi: D - Pen - OH CAS 52-67-5, Chiny, dostawcy, producenci, fabryka, niestandardowa, hurtowa, tanie, zniżka, niska cena, bezpłatna próbka, próbka










